Kiermasz ciast dla Mateusza ZAKOŃCZONY

W imieniu Rodziców Mateusza bardzo dziękujemy za udział w kiermaszu. Dzięki Państwu wszystko zostało rozsprzedane w jedno popołudnie i tym samym zebrano 453 zł na rehabilitację chłopca. Oby więcej tak udanych inicjatyw.

(na zdj.: Pani Magda z "Maleństw" oraz Romuś z Mamą)

kiermasz ciast koniec

Kiermasz ciast

"Zapraszamy Państwa do aktywnego włączenia się w zbiórkę funduszy na rehabilitację Mateusza z grupy Maleństwa. W czwartek od godziny 14.00 oraz w piątek od godziny 7.00 będzie można zakupić w holu przedszkola pyszne ciasto na wynos w cenie 3 zł za kawałek (przygotowane mamy pojemniki plastikowe więc istnieje możliwość zakupu większej ilości)." kiermasz ciast mateusza

Akcja "Mamo, tato! PoczytajMy razem!"

Dzięki współpracy naszej Pani Klaudii Bartkowiak z „Króliczków” z Gminnym Centrum Kultury w Krzemieniewie przekazano nam książki, które można wypożyczać z naszego pociągu do dnia 23.12.2022 r. włączając się tym samym do akcji przeznaczonej dla dzieci i rodziców „Mamo, tato! PoczytajMy razem!” Dziękujemy Pani Klaudii za wspaniałą inicjatywę. Państwu życzymy miłych wieczorów z książką w ręku oraz dziećmi w objęciach :)

pociąg książek

3 grudnia MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ OSÓB z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

„Nikt nie jest tak silny, by nie potrzebował pomocy i nikt nie jest tak słaby, by nie mógł pomóc innym.”

3 grudnia

Zdobienie miejskiej choinki

Dnia 02 grudnia o godzinie 13.00 na miejskiej choince przy lodowisku, reprezentanci naszego przedszkola – Aga, Mikołaj i Łukasz, powiesili siedem bombek z logiem naszego przedszkola i życzeniami dla mieszkańców. Każda grupa z naszego przedszkola, w wyjątkowy sposób, ozdobiła jedną bombkę. Teraz można je i wiele innych (ponad 300) podziwiać na drzewie, które rożnie przy stadionie.

Poniżej relacje z tego wydarzenia:

bombkalodowisko 3

Listopadowy Kiermasz Przedświąteczny

Powrót do naszej przedszkolnej tradycji, czyli kiermasz przedświąteczny :)  Serdecznie zapraszamy!

Powidła, bigos, smalec oraz ozdoby bożonarodzeniowe już w zasięgu Państwa ręki, portfela i podniebienia :)

gwiazdkowy kiermasz

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

W nawiązaniu do Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka, który przypada 20 listopada, dzieci wykonały plakaty na wystawę edukacyjną.

międzynarodowy dzień praw dziecka