18 czerwca odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste zakończenie przedszkola  przez dzieci, które po wakacjach rozpoczną naukę w szkole. Na uroczystość przybyli zaproszeni rodzice naszych absolwentów.

Starszaki swój występ zaczęli Polonezem. Dzieci przedstawiły bogaty program artystyczny, w którym zademonstrowały swoje umiejętności zdobyte w ciągu całej edukacji przedszkolnej.

Tradycyjnie młodsi koledzy z grup – Maleństwa, Tygryski, Kubusie, pożegnały starszaków wierszem, piosenkami, tańcami oraz laurkami.

Pani Dyrektor Mariola Czarnota wraz z wychowawcami wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy i książki, a następnie dziękowano rodzicom, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i udzielali się bezinteresownie.

Po części oficjalnej, przy słodkim poczęstunku, były prowadzone rozmowy, podczas których wspominano przedszkolne chwile.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.