Aktualności MALEŃSTWA

Gr. I MALEŃSTWA

Komunikat Rady Rodziców

Rada Rodziców gr. "Maleństwa" zaprasza 29.06.2021r. na godz. 15:00 osoby, które potwierdziły swoją obecność na ognisko organizowane na terenie przedszkola. Rodzeństwo dzieci przedszkolnych, które zostało zgłoszone do udziału w ognisku proszone są o przyniesienie kiełbaski.

Harmonogram wydarzeń

- 21.05.2021 (piątek) nasze Maleństwa wraz z paniami będą nagrywały życzenia z okazji Dnia Mamy i Taty. Prosimy by tego dnia dzieci przyszły ubrane elegancko.

- 18.06.2021 (piątek) odbędzie się w przedszkolu akademia, na której będziemy żegnać starszaki, które idą do szkoły. Prosimy by tego dnia przyszły ubrane na galowo.

- 25.06.2021 (piątek) świętować będziemy urodzinki dzieci urodzonych w miesiącach: czerwcu, lipcu i sierpniu